Otse põhisisu juurde

Festhearti kohvik otsib sõpru!


Sel aastal algab suvi sõbralikumalt, vahvamalt ja värvilisemalt! Nimelt avame esmakordselt Rakveres kaheks päevaks Linna Päevade ajal Pikal tänaval absoluutselt heterosõbraliku LGBTI kohviku „Festheart“.
Maitsvama kohvi ja rikkalikuma menüü nimel saad ka Sina oma panuse anda!
Oled osav küpsetaja, võileivameister või sügelevad näpud suupistete valmistamiseks – Sinu panus on oodatud!
Ükski kohvik ei saa läbi hea kohvita. Seega kui Sul seisab kuskil mõni automaatne kohvimasin, mida oleksid nõus meile kaheks päevaks laenama – oleksime selle eest supertänulikud! Vajalikud oad jms leiame loomulikult ise!
Hea koogi ja kohvi muudab veelgi paremaks särasilmne teenindus. Soovid meile selles osas appi tulla – võta ühendust!
Ei meeldi küpsetada ja pelgad ka teenindajakutset aga tahad siiski kohvikule kaasa aidata – saad panustada ka üüri tasumisse, tehes annetuse MTÜ Sevenbow kontole EE652200221065965671 märksõnaga „Kohvik“. Lisades juurde „anonüümne“, jääb asi vaid meie ja Maksuameti vahele :)
Kõigile toetajatele kohvikus üks enda poolt valitud jook maja kulul!
Kõige suuremaks toetuseks on muidugi see, kui leiate aega kohvikust läbi astuda. Avame 10. ja 11. juunil kell 10 ja uksed sulgeme siis, kui kõik rõõmsad kliendid on kodudesse saadetud! Asume aadressil Pikk 28. Kindlasti leiad meie juurest vahvaid kohtumisi, huvitavaid filme ja muidu mõnusat ajaviidet. Täpsem programm ilmub peagi meie kodulehele festheart.blogspot.com
Kõik kohviku tulud lähevad sügisese filmifestivali toetuseks!

Võta meiega ühendust!
FB Festheart
sevenbow@online.ee

Festheartiga üheskoos sõbralikuma, lahedama ja säravama ühiskonna nimel!
Keio Soomelt
Teet Suur

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Ole sõber, toeta Festhearti!

Kui Sa leiad, et meie algatus on toetust väärt, siis on Sul võimalus seda välja näidata. Esiteks loomulikult like ja jaga! Ja teiseks, kui soovid, siis meie konto on endiselt MTÜ Sevenbow EE652200221065965671. Märkides selgitusse „anonüümne annetus“, jääb asi vaid meie vahele.
Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 40 eurot on Festheart 2018 pass Sinu!
Kohtume 5.-7. oktoober Rakveres!

Festheart tuleb taas!

Hea Festhearti sõber!

Ajalugu kordub ja filmifestival tuleb taas! Seega võta kalender ja kirjuta sinna 5.-7. oktoober sisse!

Festivali tuules on ka Rakvere linnavolikogu taas maha saanud „ajaloolise“ otsusega. Sel korral otsustati festivali toetada 300 euroga, mis on eelmise aastaga võrreldes juba märkimisväärne tõus. Siiski – sel korral toetas Volikogu kõiki Kultuurikomisjoni poolt esitatud projekte täismahus, välja arvatud Festheart. Me ei tea veel, millega oleme selle erilise äramärkimise ära teeninud, kuid olgu öeldud, et kui teisi toetati täismahus (kuni 1500 eurot), siis meie toetust kärbiti 1200 euro võrra. Vaatamata sellele, et vahendeid oli ja Kultuurikomisjon oli otsustanud anda maksimaalse toetuse. Oli see nüüd selle eest, et saime Virumaa aasta teo kandidaadiks või selle eest, et Festheart oli ERMÜ aasta teo kandidaat – võta Sa kinni.

Ja nüüd on meil taas palve Sulle – kui Sa leiad, erinevalt linnavolikogust, et meie algatus on toetust väärt, siis on Sul võimalus seda väl…

Uued särgid valmis!

Valmis on saanud uhiuued Festhearti särgid! Sel korral on need ilma kuupäevadeta, seega kanna julgelt nii 5.-7. oktoobrini 2018 Rakveres kui ka igal muul ajal!
Särke saab meie käest - sõpradele hinnaga 12 eurot + transpordikulu (sõbrad võivad muidugi särgi eest ka suurema toetuse üle kanda, et saaksime oktoobris ägedama festivali).
Soovid särki - kirjuta meile FB-s või sevenbow@online.ee.
Meil on igasuguseid suuruseid: on tavalisi t-särke ja on ka selliseid, kuhu väljamaa keeles sisse kirjutatud "damas", ehk siis spetsiaalselt naistele mõeldud numbrid. Anna oma soovist teada ja kanna enda ja teiste rõõmuks!

Lisainfo:
Keio Soomelt
sevenbow@online.ee
Tel: 58 200 429