Otse põhisisu juurde

PeidusTucked / Suurbritannia 2018
Režissöör: Jamie Patterson
Osades: Derren Nesbitt, Jordan Stephens, Steve Oram, April Pearson

P 6. oktoober kell 14 Rakvere Teatrikino: üksikpiletid siin
Festivali passi soetamiseks vajalik info siin

Karm ja õrn draama väärikas eas drag queen'ist Jackie Collinsist, kes pärast vähidiagnoosi saamist otsustab jätkata esinemist ja käituda, justkui miski poleks muutunud. Kui vana mehe ellu saabub noorem kolleeg Faith, saab alguse üllatav sõprus, mis toob Jackie eluõhtusse kuhjaga särtsu ja seiklusi. Üheskoos hakatakse täitma sureva mehe viimaseid, üsnagi pikantseid soove, kuid Faithi eestvõtmisel leiab lahenduse ka Jackie suhe tema elust aastate eest kadunud tütrega.
Armastusest, kaotusest ja sõprusest rääkiva draama hingeks on 83-aastane veterannäitleja Derren Nesbitt, kes katkestas selle rolli pärast oma pensionipõlve. Tema ekraanipartneriks on ansamblist Rizzle Kicks tuttav Jordan Stephens.


Filmi kestus: 80 minutit
Inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega.
MS-12


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku

Ole ausam kui Rakvere Linnavolikogu!

Rakvere Linn taaskord Festhearti ei toeta - Sul on võimalus olla parem inimene! Miks kiusata ühe korra, kui saab ka rohkem? 30. jaanuaril andis Rakvere Volikogu ühe äraütlemata kehva kordusetenduse. Vaatamata sellele, et eelmise aasta taotlusvooru vaidlused ootavad alles kohtu valvsat pilku ja otsust, on Linnavolikogu otsustanud korrata oma diskrimineerivat otsust ka sel aastal. Vastavalt Volikogu poolt kehtestatud korrale esitas MTÜ Sevenbow Rakvere linnale taotluse, küsides toetust 2019 Festhearti korraldamiseks. Kultuurikomisjon hindas kõiki taotluseid ning leidis, et meie taotlus on igati toetust väärt - vähe sellest, üldises pingereas olime pigem esimeste kui viimaste hulgas. Sellele vaatamata otsustas Volikogu vähendada meie toetust komisjoni ettepanekuga võrreldes 80%. Arvake ära, kas kõik teised toetused kinnitati vastavalt kehtivale korrale ja kultuurikomisjoni ettepanekule? Jah, muidugi! Kui keegi veel küsib, miks on Festhearti vaja, siis antud juhtum on muster

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!