Otse põhisisu juurde

Kustutatud poiss
Boy Erased / USA / Austraalia 2018

Režissöör: Joel Edgerton
Osades: Lucas Hedges, Russell Crowe, Nicole Kidman, Joel Edgerton

Üksikpiletid müügil siin
Festivali passi soetamiseks vajalik info siin

Jared Eamons (Lucas Hedges), USA väikelinna baptistikoguduse pastori poeg, sunnitakse ülikoolikaaslase poolt kapist välja tulema. Ranged vanemad (Russell Crowe ja Nicole Kidman), kelle jaoks on kaalukausil armastus oma poja vastu ning sügavad usulised veendumused, saadavad Jaredi konversiooniteraapiasse, mis muutvat ta heteroseksuaalseks, muidu kaotab poiss igaveseks oma pere, sõbrad ja Jumala, kellesse ta siiralt usub. Kinnises raviasutuses mõistab Jared teraapia ohtlikkust ning asub tegutsema oma pääsemise nimel.
Filmi aluseks on Garrard Conley 2016. aastal ilmunud memuaarid, mis anti hiljuti välja ka eesti keeles. Filmi kõrvalosades teevad kaasa režissöör-näitleja Xavier Dolan ning muusikud Flea ja Troye Sivan, kes esitab filmi heliribal ka auhinnatud laulu "Revelation".


Filmi kestus: 115 minutit
Inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega.
MS-12
Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku

Ole ausam kui Rakvere Linnavolikogu!

Rakvere Linn taaskord Festhearti ei toeta - Sul on võimalus olla parem inimene! Miks kiusata ühe korra, kui saab ka rohkem? 30. jaanuaril andis Rakvere Volikogu ühe äraütlemata kehva kordusetenduse. Vaatamata sellele, et eelmise aasta taotlusvooru vaidlused ootavad alles kohtu valvsat pilku ja otsust, on Linnavolikogu otsustanud korrata oma diskrimineerivat otsust ka sel aastal. Vastavalt Volikogu poolt kehtestatud korrale esitas MTÜ Sevenbow Rakvere linnale taotluse, küsides toetust 2019 Festhearti korraldamiseks. Kultuurikomisjon hindas kõiki taotluseid ning leidis, et meie taotlus on igati toetust väärt - vähe sellest, üldises pingereas olime pigem esimeste kui viimaste hulgas. Sellele vaatamata otsustas Volikogu vähendada meie toetust komisjoni ettepanekuga võrreldes 80%. Arvake ära, kas kõik teised toetused kinnitati vastavalt kehtivale korrale ja kultuurikomisjoni ettepanekule? Jah, muidugi! Kui keegi veel küsib, miks on Festhearti vaja, siis antud juhtum on muster

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!