Otse põhisisu juurde

Vikerkaare laul

Regnbågens sång
Rootsi 2014
Režissöör: Nasrin Pakkho

Guje kirjeldab oma esimest armastust naisega, olukorra üllatuslikkust, kuid samas tugevat suhet, mida toona ei juletud seksuaalsuhteks isegi nimetada. Nils räägib vastasseisust klassikaaslastega, kes teda "neetud homoks" kutsusid. Maria maalib liigutava pildi sellest, kuidas oli üles kasvada teistsugusena, traumaatilisest lapsepõlvest täis sundravi ja medikamente. Isiklikud ja intiimsed lood viielt eakalt LGBT-inimeselt nende elu mõjutanud sündmustest. Siiras dokumentaalfilm LGBT liikumise kasvust ja vajalikkusest.

Filmi kestus: 58 minutit
Rootsi keeles, ingliskeelsete subtiitritega.
MS 12Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku