Otse põhisisu juurde

Pöörased jõulud

En underbar jävla jul
Rootsi 2015
Režissöör: Helena Bergström
Osades: Anastasios Soulis, Anton Lundqvist, Maria Lundqvist, Robert Gustafsson, Michalis Koutsogiannakis, Rakel Wärmländer, Helena Bergström

27-aastased Simon ja Oscar on koos olnud juba viis aastat. Nüüd on neist saamas lapsevanemad. Stockholmi äärelinna on ostetud kõpitsemist vajav maja, kuhu kolitakse koos Cissiga, lähedase sõbrannaga, kes ootab Simoni ja Oscari last. Seda saladust on noormehed oma vanemate eest seni varjanud, kuid nüüd on vaja tõde teatavaks teha. Ja selleks on ju parim aeg jõulud, mil pered ühise laua taga kokku saavad.

"Pöörased jõulud" uurib, kui tolerantsed on tolerantsuse poolest kuulsad rootslased. See on muhe komöödia kaasaegsest perekonnast ja pidevast võitlusest käituda nii nagu on sünnis.

Filmi kestus: 115 minutit
Rootsi keeles, eestikeelsete subtiitritega.
MS12


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku