Otse põhisisu juurde

Piletid

Festivali pass

Festivali pass annab Sulle õiguse külastada kõiki filme (nii põhi- kui lisaprogrammis). Festivali passi soetamiseks tuleks teha ülekanne meie arveldusarvele selgitusega "Festhearti pass":

MTÜ SEVENBOW
EE652200221065965671

Passi hind on 45 eurot aga oleme tänulikud iga vaba annetuse korras lisandunud euro eest!
Makse selgitusse pane "Festhearti pass" ja kui passi omanik pole sama, kes makse tegija, siis lisa ka tegeliku passikasutaja nimi, et saaksime selle õigele inimesele kätte toimetada!
Festivali passid saab kätte festivali ajal Festhearti infolauast Rakvere Teatrikinos.

Üksikpiletid

Eelmüügist on võimalik osta üksikpileteid põhiprogrammi seanssidele. Kõrvalprogrammi seanssidele pääseb vaba annetusega Festhearti toetuseks.

Üksikpiletid leiad, klikkides Sind huvitava filmi nimele.

... ja ausõna, kohe need nimed siia ka tulevad!

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Rahvusvaheline LGBTI+ filmifestival Festheart alustab sel aastal Pärnus

Kolmandat aastat toimuv baltikumi ainus LGBTI+ filmifestival Festheart on laienenud Rakverest väljapoole. Käesoleva aasta esimene linastus toimub 26. septembril kell 20 Pärnu kultuuriklubis Tempel, kus linastub film "Metsikud ööd Emily seltsis". Humoorika eluloodraama peategelast Emily Dickinsoni (komöödianäitleja Molly Shannoni kehastuses) on alati peetud enesessetõmbunud müürililleks, kes elas 19. sajandi teises pooles Massachusettsi väikelinnas Amherstis tagasihoidlikku erakuelu. Tegelikult kirjutas ta luuletusi, küpsetas piparkooke ja nautis aastatepikkust kirglikku armusuhet oma sõbra ja vennanaise Susaniga. Dickinsoni loomingust, milleks on teadaolevalt 1775 lühiluuletust, jõudsid kirjaniku eluajal trükki kõigest 7, kuigi neid jahtisid nii kirjastajad kui ka luuletaja venna ambitsioonikas armuke, kes kõik lootsid Dickinsoni loomingu paistel endale tähelepanu tõmmata. Vaimukas ja särtsakas pilk kuivikuks peetud kirjaneitsi elule, mis paneb mõtlema, kuidas inimesest l

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!