Otse põhisisu juurde

Mina ja tema

Io e lei
Itaalia 2015
Režissöör: Maria Sole Tognazzi
Osades: Margherita Buy, Sabrina Ferilli, Fausto Maria Sciarappa, Alessia Barela

Marina ja Federica on juba viis aastat koos olnud. Nad jagavad ühte korterit, voodit, näokreemi, nad naeravad koos ja vaidlevad teineteisega, kuid sellegipoolest on vahel selgusetu, kas nad on paar või ei ole. Endine näitlejanna Marina ei tee naiste suhtest saladust, kuid varem mehega abielus olnud ja täiskasvanud poja ema Federica tunneb siiani, et ta ei ole tegelikult lesbi. Usalduskriisile järgneb segaduste jada, milles ei puudu peent huumorit nagu ühele korralikule romantilisele komöödiale kohane.

Filmi kestus: 102 minutit
Itaalia keeles, eesti- ja ingliskeelsete subtiitritega.
MS12 (mittesoovitav alla 12 eluaasta)

Piletiifo leiad siitKommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku