Otse põhisisu juurde

Mehine alastus

All Male, All Nude
USA 2017
Režissöör: Gerald McCullouch

Paljastavas dokumentaalfilmis kutsub režissöör Gerald McCullouch vaataja endaga kaasa ühte USAs haruldasse meelelahutusasutusse - meeste stripibaari, kus minnakse lõpuni välja ja selga ei jää mitte üks hilp. Atlantas asuv "Swinging Richards" on küll geiklubi, kuid oodatud on kõik, kellele pakuvad pinget alasti tantsivad mehekehad. Erutavalt elemendilt suundub filmi fookus üsna ruttu intervjueeritavatele meestele. Esinejad on kui üks suur pere. Kes teeb seda tööd õpingute rahastamiseks, kes üksikisana oma pojale parema elu pakkumiseks, kes teenib lihtsalt head raha, enne kui ellu viia oma tegelikud unistused. Näiteks teha karjääri muusikamaailmas. Sümpaatne ja siiras film omapärasest meelelahutusvaldkonnast, milles ei puudu ka nukker noot.

Filmi kestus: 58 minutit
Inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega.
K16Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku