Otse põhisisu juurde

Maailma keskpaik

Die Mitte der Welt
Saksamaa / Austria 2016
Režissöör: Jakob M. Erwa
Osades: Louis Hofmann, Sabine Timoteo, Ada Philine Stappenbeck, Jannik Schümann, Inka Freidrich, Svenja Jung

Suvevaheajalt naasev Phil avastab, et vahepeal on kodus midagi juhtunud, sest ta ema Glass ja kaksikõde Dianne ei räägi teineteisega. Otsustades mitte sekkuda peredraamasse, veedab Phil viimased koolieelsed päevad oma parima sõbranna Katiga jäätist süües ja niisama hängides. Esimesel koolipäeval armub Phil jäägitult uude klassikaaslasesse ning poisi rõõmuks vastab Nicholas tema tunnetele. Esimese armastuse, pereprobleemide ja teismelise kasvuraskustega maadeldes taipab Phil, et oleviku joonde saamiseks peab ta kõigepealt lahendama mineviku saladused.

Filmi aluseks on 1998. aastal ilmunud Andreas Steinhöfeli samanimeline noorteromaan.

Filmi kestus: 115 minutit
Saksa keeles, eesti- ja ingliskeelsete subtiitritega.

MS12 (alla 12 eluaasta mittesoovitav)

Piletiinfo leiad siit

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku