Otse põhisisu juurde

Festhearti lõppkontsertP 7. oktoober kell 17.30 Rahvamaja väike saal


Kontsert paneb pidulikult ametliku punkti Festheartile. Anname edasi tänusõnad ja võtame hetke aega, et nautida Kirilli lummavat mängu ning Eesti esimese LGBT koori "Vikerlased" esitusi. Sissepääs vaba annetusega Festheart 2019 toetuseks.

Kirill Lissijenko on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia aastal 2010 (prof. Lilian Semper, Irina Zahharenkova, Age Juurikas). Aastal 2016 lõpetas Sibeliuse Akadeemia magistratuuri Hui-Ying Liu-Tawaststjerna klaveriklassis ja Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia Matti Reimanni kammermuusika klassis. Kirill on täiendanud ennast meistrikursustel pianistidega nagu Tamas Ungar, Rolf Plagge, Cyprien Katsaris, Daniel Pollack. Edukalt esinenud klaverikonkurssidel "Helm Valtman" ja "Con Brio" Tallinnas. 2015. aastal sai ta 2. preemia konkursil International Alion Baltic competition. Ta esineb tihti Eesti, Soomes, Rootsis ja Venemaal ning on teinud koostööd kahe tuntud lauljaga - Maria Veretenina ja Nadia Kurem ning flöödimängijaga Andre Cebrian Garea. Kirill mängib ka barokkansamblis klavessiini ning on esinenud solistina EMTA sümfooniaorkestriga Paul Mägi juhatusel.

Kavas: Chopin, Liszt, Bizet, Horowitz, Mozart ja Volodos

Eesti koorimaastikule on saabunud verivärske värvikas segakoor Vikerlased! Vikerlased on loodud LGBT+ kogukonnale, sõpradele, toetajatele ja muidu sõbralikele inimestele. Koori eesmärgiks on anda LGBT+ kogukonnale hääl positiivsel ja jõustaval viisil - koorilaulu kaudu. Vikerlaste repertuaar sisaldab endas nii Eesti koorilauluklassikat kui ka uuemaid ja kirevamaid hitte välismaalt.
Liituma on teretulnud kõik sõbralikud ja sallivad inimesed, nii algajad kui kogenumad lauljad. Kooriliikmete vanusele ja soole pole piiranguid.
Koor on alles noor, aga silme ees on selge siht - 2019. aasta XXVII laulupeol osalemine. Miks mitte osaleda just Vikerlastega, andes seeläbi oma panus (ja hääl) Eesti avatumaks ja sõbralikumaks muutmisel?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Ole sõber, toeta Festhearti!

Kui Sa leiad, et meie algatus on toetust väärt, siis on Sul võimalus seda välja näidata. Esiteks loomulikult like ja jaga! Ja teiseks, kui soovid, siis meie konto on endiselt MTÜ Sevenbow EE652200221065965671. Märkides selgitusse „anonüümne annetus“, jääb asi vaid meie vahele.
Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 40 eurot on Festheart 2018 pass Sinu!
Kohtume 5.-7. oktoober Rakveres!

Festheart tuleb taas!

Hea Festhearti sõber!

Ajalugu kordub ja filmifestival tuleb taas! Seega võta kalender ja kirjuta sinna 5.-7. oktoober sisse!

Festivali tuules on ka Rakvere linnavolikogu taas maha saanud „ajaloolise“ otsusega. Sel korral otsustati festivali toetada 300 euroga, mis on eelmise aastaga võrreldes juba märkimisväärne tõus. Siiski – sel korral toetas Volikogu kõiki Kultuurikomisjoni poolt esitatud projekte täismahus, välja arvatud Festheart. Me ei tea veel, millega oleme selle erilise äramärkimise ära teeninud, kuid olgu öeldud, et kui teisi toetati täismahus (kuni 1500 eurot), siis meie toetust kärbiti 1200 euro võrra. Vaatamata sellele, et vahendeid oli ja Kultuurikomisjon oli otsustanud anda maksimaalse toetuse. Oli see nüüd selle eest, et saime Virumaa aasta teo kandidaadiks või selle eest, et Festheart oli ERMÜ aasta teo kandidaat – võta Sa kinni.

Ja nüüd on meil taas palve Sulle – kui Sa leiad, erinevalt linnavolikogust, et meie algatus on toetust väärt, siis on Sul võimalus seda väl…

Uued särgid valmis!

Valmis on saanud uhiuued Festhearti särgid! Sel korral on need ilma kuupäevadeta, seega kanna julgelt nii 5.-7. oktoobrini 2018 Rakveres kui ka igal muul ajal!
Särke saab meie käest - sõpradele hinnaga 12 eurot + transpordikulu (sõbrad võivad muidugi särgi eest ka suurema toetuse üle kanda, et saaksime oktoobris ägedama festivali).
Soovid särki - kirjuta meile FB-s või sevenbow@online.ee.
Meil on igasuguseid suuruseid: on tavalisi t-särke ja on ka selliseid, kuhu väljamaa keeles sisse kirjutatud "damas", ehk siis spetsiaalselt naistele mõeldud numbrid. Anna oma soovist teada ja kanna enda ja teiste rõõmuks!

Lisainfo:
Keio Soomelt
sevenbow@online.ee
Tel: 58 200 429