Otse põhisisu juurde

Festhearti lõppkontsertP 7. oktoober kell 17.30 Rahvamaja väike saal


Kontsert paneb pidulikult ametliku punkti Festheartile. Anname edasi tänusõnad ja võtame hetke aega, et nautida Kirilli lummavat mängu ning Eesti esimese LGBT koori "Vikerlased" esitusi. Sissepääs vaba annetusega Festheart 2019 toetuseks.

Kirill Lissijenko on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia aastal 2010 (prof. Lilian Semper, Irina Zahharenkova, Age Juurikas). Aastal 2016 lõpetas Sibeliuse Akadeemia magistratuuri Hui-Ying Liu-Tawaststjerna klaveriklassis ja Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia Matti Reimanni kammermuusika klassis. Kirill on täiendanud ennast meistrikursustel pianistidega nagu Tamas Ungar, Rolf Plagge, Cyprien Katsaris, Daniel Pollack. Edukalt esinenud klaverikonkurssidel "Helm Valtman" ja "Con Brio" Tallinnas. 2015. aastal sai ta 2. preemia konkursil International Alion Baltic competition. Ta esineb tihti Eesti, Soomes, Rootsis ja Venemaal ning on teinud koostööd kahe tuntud lauljaga - Maria Veretenina ja Nadia Kurem ning flöödimängijaga Andre Cebrian Garea. Kirill mängib ka barokkansamblis klavessiini ning on esinenud solistina EMTA sümfooniaorkestriga Paul Mägi juhatusel.

Kavas: Chopin, Liszt, Bizet, Horowitz, Mozart ja Volodos

Eesti koorimaastikule on saabunud verivärske värvikas segakoor Vikerlased! Vikerlased on loodud LGBT+ kogukonnale, sõpradele, toetajatele ja muidu sõbralikele inimestele. Koori eesmärgiks on anda LGBT+ kogukonnale hääl positiivsel ja jõustaval viisil - koorilaulu kaudu. Vikerlaste repertuaar sisaldab endas nii Eesti koorilauluklassikat kui ka uuemaid ja kirevamaid hitte välismaalt.
Liituma on teretulnud kõik sõbralikud ja sallivad inimesed, nii algajad kui kogenumad lauljad. Kooriliikmete vanusele ja soole pole piiranguid.
Koor on alles noor, aga silme ees on selge siht - 2019. aasta XXVII laulupeol osalemine. Miks mitte osaleda just Vikerlastega, andes seeläbi oma panus (ja hääl) Eesti avatumaks ja sõbralikumaks muutmisel?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku