Otse põhisisu juurde

Festhearti lõppkontsertP 7. oktoober kell 17.30 Rahvamaja väike saal


Kontsert paneb pidulikult ametliku punkti Festheartile. Anname edasi tänusõnad ja võtame hetke aega, et nautida Kirilli lummavat mängu ning Eesti esimese LGBT koori "Vikerlased" esitusi. Sissepääs vaba annetusega Festheart 2019 toetuseks.

Kirill Lissijenko on lõpetanud Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia aastal 2010 (prof. Lilian Semper, Irina Zahharenkova, Age Juurikas). Aastal 2016 lõpetas Sibeliuse Akadeemia magistratuuri Hui-Ying Liu-Tawaststjerna klaveriklassis ja Eesti Muusika-ja Teatriakadeemia Matti Reimanni kammermuusika klassis. Kirill on täiendanud ennast meistrikursustel pianistidega nagu Tamas Ungar, Rolf Plagge, Cyprien Katsaris, Daniel Pollack. Edukalt esinenud klaverikonkurssidel "Helm Valtman" ja "Con Brio" Tallinnas. 2015. aastal sai ta 2. preemia konkursil International Alion Baltic competition. Ta esineb tihti Eesti, Soomes, Rootsis ja Venemaal ning on teinud koostööd kahe tuntud lauljaga - Maria Veretenina ja Nadia Kurem ning flöödimängijaga Andre Cebrian Garea. Kirill mängib ka barokkansamblis klavessiini ning on esinenud solistina EMTA sümfooniaorkestriga Paul Mägi juhatusel.

Kavas: Chopin, Liszt, Bizet, Horowitz, Mozart ja Volodos

Eesti koorimaastikule on saabunud verivärske värvikas segakoor Vikerlased! Vikerlased on loodud LGBT+ kogukonnale, sõpradele, toetajatele ja muidu sõbralikele inimestele. Koori eesmärgiks on anda LGBT+ kogukonnale hääl positiivsel ja jõustaval viisil - koorilaulu kaudu. Vikerlaste repertuaar sisaldab endas nii Eesti koorilauluklassikat kui ka uuemaid ja kirevamaid hitte välismaalt.
Liituma on teretulnud kõik sõbralikud ja sallivad inimesed, nii algajad kui kogenumad lauljad. Kooriliikmete vanusele ja soole pole piiranguid.
Koor on alles noor, aga silme ees on selge siht - 2019. aasta XXVII laulupeol osalemine. Miks mitte osaleda just Vikerlastega, andes seeläbi oma panus (ja hääl) Eesti avatumaks ja sõbralikumaks muutmisel?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Ole ausam kui Rakvere Linnavolikogu!

Rakvere Linn taaskord Festhearti ei toeta - Sul on võimalus olla parem inimene!
Miks kiusata ühe korra, kui saab ka rohkem? 30. jaanuaril andis Rakvere Volikogu ühe äraütlemata kehva kordusetenduse. Vaatamata sellele, et eelmise aasta taotlusvooru vaidlused ootavad alles kohtu valvsat pilku ja otsust, on Linnavolikogu otsustanud korrata oma diskrimineerivat otsust ka sel aastal.
Vastavalt Volikogu poolt kehtestatud korrale esitas MTÜ Sevenbow Rakvere linnale taotluse, küsides toetust 2019 Festhearti korraldamiseks. Kultuurikomisjon hindas kõiki taotluseid ning leidis, et meie taotlus on igati toetust väärt - vähe sellest, üldises pingereas olime pigem esimeste kui viimaste hulgas. Sellele vaatamata otsustas Volikogu vähendada meie toetust komisjoni ettepanekuga võrreldes 80%. Arvake ära, kas kõik teised toetused kinnitati vastavalt kehtivale korrale ja kultuurikomisjoni ettepanekule? Jah, muidugi!
Kui keegi veel küsib, miks on Festhearti vaja, siis antud juhtum on musternäidis. Diskrimin…

Info annetajatele

Head Festhearti annetajad!
Oleme tänaseks saatnud enamusele teist info annetuste eest kingitavate tasuta piletite või passide eest. Paraku mõned nimed on näoraamatust puudu või siis on esindatud kohe mitmekordselt. Seega kui ka Sina oled olnud see tore inimene, kes on meid toetanud, kuid mingil põhjusel pole info tasuta piletitest Sinuni jõudnud – ole armas ja kirjuta meile sevenbow@online.ee ning saadame Sulle vajaliku info.

Ägedaid filmielamusi!
Festhearti korraldusmeeskond

Ole sõber, toeta Festhearti!

Kui Sa leiad, et meie algatus on toetust väärt, siis on Sul võimalus seda välja näidata. Esiteks loomulikult like ja jaga! Ja teiseks, kui soovid, siis meie konto on endiselt MTÜ Sevenbow EE652200221065965671. Märkides selgitusse „anonüümne annetus“, jääb asi vaid meie vahele.
Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 40 eurot on Festheart 2018 pass Sinu!
Kohtume 5.-7. oktoober Rakveres!