Otse põhisisu juurde

Jah, õde, ei, õde

Ja zuster, nee zuster
Holland 2002
Režissöör: Pieter Kramer
Osades: Loes Luca, Waldemar Torenstra, Tjitske Reidinga, Paul Kooij, Paul de Leeuw

Kirev ja nakatava koreograafiaga muusikal toob vaatajate ette õde Klivia ja tema värvikad residendid. Suure südamega Klivia kannab hoolt seltskonna heatahtlike luuserite eest, kes tihtipeale pööravad oma elamise pahupidi. Majaomanik Boordevol on kiuslik viripill, kes tahaks kõik oma üürilised välja visata, et saaks uutelt tulijatelt suuremaid summasid küsida. Ühel päeval armub õde Klivia hoole all olev tütarlaps Jet karismaatilisse taskuvargasse Gerritisse. Kas tärkav armulugu annab kadedale majaomanikule kauaoodatud võimaluse või võidab armastus?

Filmimuusikal põhineb 1960. aastate telesarjal, mis oli Hollandis tohutult populaarne. Selle kirjutas "Viplala" autor Annie M.G. Schmidt.

Filmi kestus: 104 minutit
Hollandi keeles, eestikeelsete subtiitritega.
L


Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku