Otse põhisisu juurde

Issi

Daddy
USA 2015
Režissöör: Gerald McCullouch
Osades: Gerald McCullouch, Dan Via, Jaime Cepero, Tamlyn Tomita

NB! Filmi juhatab sisse režissöör ja peaosatäita Gerald McCullouch!

P.S. Geraldi lennuk Atlantast on hetkel pisut aeglane. Anna hoogu ja aita ta õigeks ajaks kohale! Kliki siia

Lugu sõprusest, perekonnast, vananemisest ja vaikimise hinnast.

Colin McCormack arvab, et tal on kõik olemas - suurepärane töö, hulk kuumasid noori kutte ja parim sõber, kelle pühendumist ta peab iseenesestmõistetavaks. Kui Colini töökohta saabub uus praktikant, kes ta põlvist nõrgaks võtab, paneb see proovile mehe pikaajalise sõprussuhte. Praktikandis näeb Colin võimalust luua perekond, kuid sellega kaasnevate paljastuste tõttu võib Colin kaotada kõik, kes ja mis talle kallis on.

Film on lavastajadebüüdiks selle peaosalisele Gerald McCullouchile, stsenaariumi autoriks on filmis kaasa tegev Dan Via, kes mugandas filmiks oma samanimelise tunnustatud näidendi.

Filmi kestus: 89 minutit
Inglise keeles, eestikeelsete subtiitritega.
K14 (alla 14 eluaasta keelatud)

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku