Otse põhisisu juurde

Seltskondliku läbikäimise õpetus

Rakvere Linnanoorte Näitetrupp esitab
Jean-Luc Lagarçe
„Seltskondliku läbikäimise õpetus“
Prantsuse keelest tõlkinud Lore Listra
Lavastaja Tiina Rumm
Näitleja Alice Siil

Sündimine pole keeruline.
Surra on veelgi lihtsam.
Elu nende kahe sündmuse vahel ei pruugi olla võimatu.

Elu on vaid pikk väikeste probleemide rida, millest igaüks nõuab õiget vastust, mida tuleb teada. Inimkond on välja töötanud reeglid ja protokollid - juriidilised, teaduslikud, usulised, eetilised – mida abivahendina kasutades on võimalik taltsutada oma ebakindlust elu ees.

Lavastus räägib protseduuridest, mis on seotud sünni, ristimise, peigmehe valiku, abieluga. Etikett ja tavad kehtivad mis tahes elujuhtumi puhul, nad määravad isegi selle, kuidas meil tuleb kanda ja näidata oma kaotusvalu.

See on lihtne.

Nii on see alati olnud ja nii see jääb! - ?

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

Festheart tuleb taas

... suuremalt kui varem! Lisaks traditsioonilisele nädalavahetusele Rakveres, sel korral 4.-6. oktoober 2019, korraldame 26.09 seansi Pärnus ja 28.09 Tartus. Täpne programm juba augustis!

Toeta Festhearti!

Hea Festhearti sõber ja toetaja! Suur heameel on teada anda, et oleme taas hooga käima lükanud meie ühise suursündmuse korraldamise. Meie programmijuht on juba Berliinis parimaid filme välja valimas. Me oleme veendunud, et Festhearti on Eestile vaja ning et tal on siin oluline koht. IV Festheart tuleb varasematest festivalidest poole suurem – esimene nädalavahetus Tartus ja teine Rakveres. Ole sõber, pane õlg alla! Seda enam, et sel aastal ei saa meie pikaaegne partner, Sotsiaalministeerium, meid toetada. Kui soovid ja pead võimalikuks meid toetada, siis rahalise panuse saad kanda meie Swedbanki arveldusarvele: MTÜ SEVENBOW EE652200221065965671 Kui Sa ei soovi, et Sinu nimi avaldatakse toetajate hulgas, märgi annetuse selgitusse “anonüümne annetus”. Ja nagu ikka – annetades vähemalt 10 eurot, kingime Sulle pileti ning annetades vähemalt 60 eurot, on Festheart 2020 ühe linna pass Sinu! Kohtume 2. - 4.10.2020 Tartus ja 9. – 11.10.2020 Rakveres. Üheskoos sõbraliku